Poskytujeme široké spektrum služeb v oblasti zámečnictví a kovovýroby. Snažíme se o co nejkratší dodací termíny při zachování nejvyšší kvality zpracování. Vyrábíme pro jednotlivce, pro firmy, pro obce i města. Nabízíme CNC zpracování plechů, ohraňování, obrábění. Svařujeme metodou MIG, MAG a TIG. Zajišťujeme práškové lakování, žárové i galvanické zinkování. Díky kooperaci s mnoha firmami jsme schopni zajistit zednické a truhlářské práce.

Posuvné brány

Hodí se tam, kde by byl problém s otevíráním klasických křídlových vrat, např. pozemek se stoupajícím příjezdem kde terén nedovolí otočení křídla brány. Posuvné brány rozdělujeme na pojezdové a samonosné.

Nevýhodou pojezdové brány je, že jezdí po kolečku, vyžaduje spodní vodící kolejnici instalovanou do připraveného betonového základu. V případě zachycení nečistot (listí, bláto, sníh) brána nejezdí.

Samonosná brána je nosnou konstrukcí vynesena mimo vlastí průjezd. Je vedena nad zemí nosnými vozíky v "C" profilu. Nevyžaduje tedy podpůrná kolečka ani vodící profil v průjezdu. Nosník také nemusíte nijak udržovat, což oceníte na podzim kvůli listí a v zimě když sněží.

Všechny posuvné brány můžeme osadit elektromotory v různých cenových třídách.

Křídlové brány

Využijeme je tam, kde není dostatečný prostor pro odsunutí posuvné brány. Průjezd by v ideálním případě měl být vodorovný a v místě otevření křídla brány nesmí terén prudce stoupat, klesání nevadí. Křídlové brány dělíme na jednokřídlé a dvoukřídlé. Samozřejmě není problém vyrobit bránu dvoukřídlou skládací - to znamená že jednotlivá křídla se pomocí táhel při otevírání "lámou" napůl. Používáme je tam, kde kvůli stoupajícímu terénu nebo kvůli místu není možné otevřít křídlo v celé délce.

Křídlové brány všech typů lze osadit elektromotory s nepřeberným množství volitelných příslušenství. 

Zastřešení balkónů a teras

Uvažujete o zastřešení terasy? Zdají se Vám ceny hliníkových konstrukcí přemrštěné? Kovové zastřešení je správná volba! V kombinaci s žárovým zinkováním získáte stejně trvanlivé zastřešení jako to hliníkové. Navíc - ocelová konstrukce je daleko tužší a pevnější. Jako krytinu používáme polykarbonát, sklo, trapézové nebo jinak prolisované plechy. Realizace probíhá způsobem který si určíte - buď "na klíč" nebo pouze přijedeme namontovat konstrukci do připravených základů kde si pokládku krytiny zajistíte svépomoci.

Zámečnické výrobky jakéhokoli druhu

Na zakázku Vám vyrobíme vše, co si lze představit pod pojmem kovovýroba. Ať budete potřebovat zábradlí, mříže, reklamní poutače, rámy, poklopy, vlezy, ocelové žebříky, vazníky,... jsme tu pro Vás.

Garážová křídlová vrata

Tradiční řešení pro všechny garáže, kde se nedostává místa na výsuvné provedení vrat nebo kde převažuje požadavek na zachování pohodlí při průchodu osob. Symetrické nebo asymetrické dělení křídel dle Vašich požadavků. Jako výplň nejčastěji používáme sendvičové panely, stejné jako u sekčních výsuvných vrat. Jejich výhodou je tepelná izolace a nepřeberné množství dekorů a struktur. Není-li požadavek na tepelnou izolaci, můžeme jako výplň použít pouze plech.

Sériová kovovýroba 

 

Nezávazná poptávka